Connect with us

Dünya

ASKERİ RADAR ve SINIR GÜVENLİĞİ ZİRVESİ 5 Ekim’de Ankara’da….

Haber

on

Türk Savunma Sanayinin en son üretimlerinin yer aldığı ve yeni projelerin ilk sunumlarının yapılacağı ASKERİ RADAR ve SINIR GÜVENLİĞİ ZİRVESİ 5 Ekim’de Ankara’da….

Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü KONGRE MERKEZİ’nde yapılacak zirveye yaklaşık 22 ülkeden katılımcıların gelmesi bekleniyor.

5-6 Ekim tarihlerindeki zirve kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Ankara Temsilciliği tarafından düzenleniyor.

İçişleri Bakanlığı’nın himayesinde, Milli Savunma Bakanlığı ve Savunma Sanayi Başkanlığı’nın destekleriyle yapılacak zirvede sınır güvenliğinden göçmen krizine, yerli savunma sanayi çözümlerinden bölgesel fırsatlara uzanan bir çok konu ele alınacak.

Üçüncü ASKERİ RADAR VE SINIR GÜVENLİĞİ ZİRVESİ ANKARA GRAND OTEL’de yapılan bir basın toplantısıyla tanıtıldı.

Ankara MÜSİAD Başkanı Hasan Fehmi YILMAZ, tanıtım toplantısında ASKERİ RADAR ve SINIR GÜVENLİĞİ ZİRVESİ hakkında bilgi verdi.

Hasan Fehmi YILMAZ, hedeflerinin yüzde 100 yerli üretim olduğunu vurgulayarak Hacettepe Beytepe Kampüsü Kongre Merkezi’ndeki zirvenin ilk zirveye göre dört kat büyüklükte olacağını bildirdi. Konuşmasında, Savunma sanayinde Başkenti bölgesel merkez haline getirecek projeleri her zaman desteklediklerini ifade eden YILMAZ, Savunma sanayinin yüzde 80’inin Ankara’lı şirketlerce oluşturulduğunu söyledi.

Hasan Fehmi YILMAZ, savunma sanayinde yerlilik oranının yüzde 25’lerden yüzde 75’ler gibi rakamlara. tırmanmasının gurur verici olduğuna işaret etti. Savunma sanayinde Ülke güvenliğiyle ilgili kritik kararlarda amaçlarının yerlilik oranını yüzde 100’e yükseltmek olduğunu ifade eden MÜSİAD ANKARA Başkanı YILMAZ, savunma sanayinin gelişimini ve ihracatı desteklemeye de devam edeceklerini bildirdi.

Yılmaz, 5 ve 6 Ekim tarihlerinde yapılacak iki gün sürecek zirvede ilk sunumun “ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI’nda SINIR GÜVENLİĞİ’nin”ÖNEMİ konulu ÖZEL oturumla başlayacağını kaydetti. Yerli üreticileri Alım Heyetleri ve Askeri Ataşelerle bir araya getirecek Askeri Radar ve Sınır GÜVELİĞİ ZİRVE’sine yüze yakın firmanın katılması öngörülüyor.

Zirveye, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere Türk Cumhuriyetlerinden Azerbaycan, Kazakistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’yle Fransa, Japonya ve Pakistan ile birlikte 22 ülkeden yaklaşık bin 200 kişinin katılması da öngörülüyor.

MÜSİAD Başkanı Hasan Fehmi YILMAZ’ın konuşmasından sonra yönetim kurulu üyeleri Fatih Bilal YÜLEK ile projelendirme ve iş geliştirmeden sorumlu Daire Başkan Yardımcısı Ömer BULUT, gazetecilerin zirve hakkındaki sorularını cevapladılar.

Gazetecilerin sorularının hemen akabinde Başkan HASAN FEHMİ YILMAZ ve yönetim kurulu üyeleri bir süre gazetecilerle güncel konularla ilgili sohbet ettiler.

MILITARY RADAR and BORDER SECURITY SUMMIT in Ankara on October 5th.

MILITARY RADAR and BORDER SECURITY SUMMIT, where the latest productions of the Turkish Defense Industry will take place and the first presentations of new projects will be held, is in Ankara on October 5th. Participants from approximately 22 countries are expected to attend the summit to be held at Hacettepe University Beytepe Campus CONGRESS CENTER.

The summit on October 5-6 is organized by the Independent Industrialists’ and Businessmen’s Association Ankara Representative Office, whose short name is MUSIAD.

At the summit, which will be held under the auspices of the Ministry of Interior and with the support of the Ministry of National Defense and the Presidency of Defense Industries, many issues from border security to the migrant crisis, from domestic defense industry solutions to regional opportunities will be discussed.

he Third MILITARY RADAR AND BORDER SECURITY SUMMIT was introduced at a press conference held at ANKARA GRAND HOTEL.

Ankara MUSIAD President Hasan Fehmi YILMAZ gave information about MILITARY RADAR and BORDER SECURITY SUMMIT at the introductory meeting.

Hasan Fehmi YILMAZ emphasized that their target is 100% domestic production and stated that the summit at the Congress Center of Hacettepe Beytepe Campus will be four times larger than the first summit. In his speech, YILMAZ stated that they always support the projects that will make the capital a regional center in the defense industry, and said that 80 percent of the defense industry was created by companies from Ankara. Hasan Fehmi YILMAZ, the rate of locality in the defense industry is from 25 percent to 75 percent. He pointed out that he was proud to climb.

Stating that their aim is to increase the rate of domesticity to 100 percent in critical decisions regarding the country’s security in the defense industry, MUSIAD ANKARA President YILMAZ stated that they will continue to support the development of the defense industry and exports.

Yılmaz noted that the first presentation at the summit, which will last for two days on October 5 and 6, will begin with a SPECIAL session on the IMPORTANCE of BORDER SECURITY IN THE THIRD WORLD WAR.

It is envisaged that nearly a hundred companies will participate in the Military Radar and Border Security SUMMIT, which will bring together domestic manufacturers with Procurement Committees and Military Attachés. It is envisaged that approximately 1,200 people from 22 countries will attend the summit, especially the United States of America, Azerbaijan, Kazakhstan, the Turkish Republic of Northern Cyprus, France, Japan and Pakistan.

After the speech of MUSIAD President Hasan Fehmi YILMAZ, board members Fatih Bilal YÜLEK and Deputy Head of Department responsible for project design and business development Ömer BULUT answered journalists’ questions about the summit. Immediately after the questions of the journalists, President HASAN FEHMİ YILMAZ and the members of the board of directors chatted with the journalists about current issues for a while.

RADAR MILITAIRE et SOMMET DE LA SÉCURITÉ DES FRONTIÈRES à Ankara le 5 octobre.

RADAR MILITAIRE et le SOMMET DE LA SÉCURITÉ DES FRONTIÈRES où auront lieu les dernières productions de l’industrie de la défense turque et les premières présentations de nouveaux projets, se tiendra à Ankara le 5 octobre. Les participants d’environ 22 pays devraient assister au sommet qui se tiendra au CENTRE DES CONGRÈS du campus Beytepe de l’Université Hacettepe.

Le sommet des 5 et 6 octobre est organisé par le Bureau de représentation de l’Association des industriels et hommes d’affaires indépendants d’Ankara, dont le nom abrégé est MUSIAD.

Au sommet, qui se tiendra sous l’égide du ministère de l’Intérieur et avec le soutien du ministère de la Défense nationale et de la Présidence des industries de défense, de nombreuses questions allant de la sécurité des frontières à la crise des migrants, de la défense intérieure les solutions de l’industrie aux opportunités régionales seront discutées.

Le troisième SOMMET MILITAIRE SUR LE RADAR ET LA SÉCURITÉ DES FRONTIÈRES a été présenté lors d’une conférence de presse tenue à ANKARA GRAND HOTEL.

Le président du MUSIAD d’Ankara, Hasan Fehmi YILMAZ, a donné des informations sur le RADAR MILITAIRE et le SOMMET DE LA SÉCURITÉ DES FRONTIÈRES lors de la réunion d’introduction.

Hasan Fehmi YILMAZ a souligné que leur objectif est une production nationale à 100% et a déclaré que le sommet au centre des congrès du campus Hacettepe Beytepe sera quatre fois plus grand que le premier sommet. Dans son discours, YILMAZ a déclaré qu’ils soutenaient toujours les projets qui feront de la capitale un centre régional de l’industrie de la défense, et a déclaré que 80% de l’industrie de la défense a été créée par des entreprises d’Ankara. Hasan Fehmi YILMAZ, le taux de localité dans l’industrie de la défense est de 25 à 75 %. Il a souligné qu’il était fier de grimper.

Déclarant que leur objectif est d’augmenter le taux de domesticité à 100 pour cent dans les décisions critiques concernant la sécurité du pays dans l’industrie de la défense, le président de MUSIAD ANKARA YILMAZ a déclaré qu’ils continueraient à soutenir le développement de l’industrie de la défense et les exportations.

Yılmaz a noté que la première présentation au sommet, qui durera deux jours les 5 et 6 octobre, commencera par une session SPÉCIALE sur l’IMPORTANCE de la SÉCURITÉ DES FRONTIÈRES DANS LA TROISIÈME GUERRE MONDIALE.

Il est prévu que près d’une centaine d’entreprises participent au SOMMET du radar militaire et de la sécurité des frontières, qui réunira les fabricants nationaux avec les comités d’approvisionnement et les attachés militaires. Il est prévu qu’environ 1 200 personnes de 22 pays assisteront au sommet, en particulier les États-Unis d’Amérique, l’Azerbaïdjan, le Kazakhstan, la République turque de Chypre du Nord, la France, le Japon et le Pakistan.

Après le discours du président de MUSIAD Hasan Fehmi YILMAZ, les membres du conseil d’administration Fatih Bilal YÜLEK et le chef adjoint du département responsable de la conception du projet et du développement commercial Ömer BULUT ont répondu aux questions des journalistes sur le sommet. Immédiatement après les questions des journalistes, le président HASAN FEHMİ YILMAZ et les membres du conseil d’administration ont discuté un moment avec les journalistes des questions d’actualité.

Dünya

Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, ”30 Kasım Dünya Şoförler Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Haber

on

Şoförlüğün, bir sanat, bir ihtiyaç, bir fedakârlık olduğunu ve özveri istediğini ifade eden Toruntay: “Dört teker üzerinde gecesini gündüzüne katıp ülke ekonomisinin kalkınmasında en büyük güç olan şoför kardeşlerimiz, ailesinin ve çocuklarının rızkı için pandemi sürecinde dahi gece gündüz demeden her türlü tehlikeyi göze alarak çalıştılar.” dedi.

Getirilen karantina ve sağlık taramaları uygulamaları gibi kısıtlamalar sebebiyle, uzun saatler hatta günler boyunca araçlarının içinden çıkmadan beklemek zorunda kalan şoförlerin çalışma hayatındaki zorluklarının altını çizen Toruntay şunları kaydetti :

“Emeklerine ve tecrübelerine ihtiyacımız olan şoförlerin bu mesleği sürdürebilmeleri ve şoförlüğün gençler arasında da tercih edilmesi için birçok paydaşın ortak hedef doğrultusunda hareket etmesi gerekmektedir. Çalışma şartları iyileştirilmeli, şoförlüğün düşük sosyal statü olduğu algısı değiştirilmeli, kurumlar tarafından şoförlük mesleğine özel eğitimler düzenlenmelidir. En önemlisi bizler, şoförlük mesleğinin sadece erkeklerin yapacağı bir iş olarak görülmesinden rahatsızız. Hayatımızın her alanında olduğu gibi kadınların, taşıma sektöründe de yer alması bizleri mutlu ediyor. Sayıları az olsa da örgütlü olduğumuz belediyelerde kadın otobüs şoförü emekçi kardeşlerimiz çalışıyor. Bizler Öz Taşıma İş Sendikası Ailesi olarak, kadınların da makinistliğe, tramvay sürücülüğüne, otobüs ya da taksi şoförlüğüne özendirilmesi gerektiğini savunuyor, bu sayede bu mesleklerin yeniden cazip hale geleceğine inanıyoruz.

Dünya her ne kadar dijitalleşme yolunda ilerlese de insan gücü ve insana duyulan ihtiyaç yadsınamaz bir gerçektir. Sürücüsüz araçlar, otonom kamyonlar neredeyse her platformda dile getirilse bile unutulmamalı ki dünya hala insanların avucunun içindedir. Bu yüzden insanların şekillendirdiği bir dünyada sürücüsüz araçlar tasarlanıyor olsa dahi insanın varlığını göz ardı etmemek gerekir.

Bu duygu ve düşüncelerle her türlü zor şartlar altında mesleğini ifa etmeye çalışan, hayatlarını yola adamış tüm emekçi kardeşlerimin bu özel gününü kutlar kazasız belasız bir yaşam sürmelerini temenni eder, araç ile helal kazanç peşinde koşan tüm şoför kardeşlerime işlerinde kolaylık dilerim.”

Okumaya devam edin

Dünya

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in cenaze törenine katıldı

Haber

on

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Galatasaray Kulübünün eski başkanlarından olan ve dün 71 yaşında vefat eden Mustafa Cengiz’in cenaze törenine katıldı.

İkindi vakti kılınan cenaze namazının ardından yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi “Mustafa Cengiz Beyefendinin cenaze namazını hep beraber icra ettik. Rabbim mekânını cennet eylesin. Her nefis ölümü tadacaktır. Hepimizin döneceği yer de malum, orası. Birkaç kelam ile ben müsaadenizle Mustafa Bey demeyeceğim, Mustafa Abi diyeceğim. Gerçekten bu camianın içerisinde, özellikle futbol camiası içerisinde yöneticilikte ‘Ben bir beyefendi tanıdım’ dersem, haksızlık yapmış olmam. Hakikaten bir beyefendiydi ve bir beyefendi olarak da görevini son ana kadar böyle icra etti. Rabbim inşallah gönül kırmayan, gönül kazanan, sürekli bu hâl üzere devam eden Mustafa Abimizi cennetiyle, cemaliyle de ödüllendirsin. Rabbim ailesine ve camiaya sabırlar lütfeylesin. Rabbim yar, yardımcısı olsun inşallah.”

Cenazede spor dünyasının yanı sıra siyaset ve iş dünyasından da çok sayıda isim Cengiz ailesini yalnız bırakmadı. Cengiz’in Galatasaray bayrağına sarılı tabutu, kılınan namazın ardından omuzlara alınarak cenaze aracına taşındı.

Okumaya devam edin

Dünya

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkmenistan’da

Haber

on

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov tarafından resmî törenle karşılandı.

Oğuzhan Köşkü’ndeki törende, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov’un tören alanındaki yerlerini almalarının ardından iki ülke millî marşları dinlendi.

Tören kıtasını denetleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov, daha sonra heyetlerini birbirine takdim etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov, resmî karşılama töreninin ardından görüşmelere geçti. İki lider, görüşmelerin sonunda anlaşmaların imza törenine katıldı.

Törende; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da yer aldı.

Okumaya devam edin
Reklamlar
Dünya19 saat önce

Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, ”30 Kasım Dünya Şoförler Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Dünya1 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in cenaze törenine katıldı

Gündem1 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 15. Liderler Zirvesi’ne katıldı

Gündem2 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkmenistan ile ticaret hacmimizi 5 milyar dolara çıkartmakta kararlıyız”

Dünya2 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkmenistan’da

Dünya5 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Halkımızı yüksek faize ezdirmeyeceğiz, faizde düşüş devam edecek

Dünya5 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Depremin ilk anından itibaren afetzede vatandaşlarımızın yanında olduk

Dünya6 gün önce

Abu Dabi Veliaht Prensi bin Zayed Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Dünya6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğretmenlerle bir araya geldi

Dünya1 hafta önce

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, “Expo 2020 Dubai”de Türkiye pavilyonunun açılışını yaptı

Dünya1 hafta önce

Anadolu’nun BATIK SUALTI HAZİNELERİ CERMODERN’deydi.

Dünya1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Ülkemizi büyütmek, güçlendirmek ve kalkındırmak için gece-gündüz mücadeleye devam ediyoruz”

Dünya1 hafta önce

88 PROJEYE 780 MİLYON AVRO DESTEK

Dünya2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Hükümet Başkanı Sanchez ile anlaşmaların ardından ortak basın toplantısı düzenledi.

Dünya2 hafta önce

Emine Erdoğan, İspanya Hükûmet Başkanı Pedro Sanchez‘in eşi Maria Begona Gomez Fernandez ile bir araya geldi

Dünya2 hafta önce

İspanya Hükûmet Başkanı Pedro Sanchez Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Dünya2 hafta önce

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Hizmet Çıtamızı Her Geçen Gün Daha Yukarılara Taşıyacağız”

Dünya2 hafta önce

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Kadın Odaklı Spor Anlayışı Bizleri Mutlu Eden Boyutlara Ulaştı”

Dünya2 hafta önce

Dördüncü Uluslararası Türk- Rus Dünyası Akademik Araştırmalar Kongresi Ankara’da düzenlendi.

Dünya2 hafta önce

“19 yılda elde ettiğimiz her başarının gerisinde çok ciddi bir emek, gayret, sabır, strateji ve alın teri vardır”

Dünya2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale’de gençlerle bir araya geldi

Dünya2 hafta önce

Dev yatırımlar | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale’de toplu açılış töreninde konuştu

Dünya2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1915 Çanakkale Köprüsü son tabliye yerleştirme törenine katıldı

Dünya2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Caparov ile bir araya geldi

Dünya2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ile görüştü

Dünya3 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Konseyi’nin adını Türk Devletleri Teşkilatı olarak değiştiriyoruz”

Dünya3 hafta önce

Türk Konseyi Devlet Başkanları 8. Zirvesi başladı

Dünya3 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhammedov ile bir araya geldi

Tekne Firmaları Türkiye3 hafta önce

Yatlar Burada | Muğla Bodrum

Dünya3 hafta önce

Türk dünyası liderleri İstanbul’da! Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Konseyi binasının açılışını yaptı

Dünya3 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan Başbakanı Orban ile ortak basın toplantısında konuştu

Dünya3 hafta önce

Macaristan Başbakanı Orban Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Dünya3 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 19 yıldır Cumhuriyet tarihinin en büyük ağaçlandırma seferberliğini yürütüyoruz

Dünya2 sene önce

İyi ki varsın Emel USLU ATİK ;

Dünya2 sene önce

Metin Aslım : İş ve Cemiyet Hayatının Sevilen Siması

Dünya2 sene önce

İyi ki varsın Demet PEKER;

Dünya1 sene önce

İyi ki varsın Nalan ÖZKAN

Dünya11 ay önce

Türkiye’nin Genç Patronları ; Ebru ÖZDEMİR

Dünya8 ay önce

İyi ki varsın Buse ALUÇ

Dünya2 sene önce

“TÜRKİYE İLE JAPONYA ARASINDAKİ DOSTLUK VE YAKIN İŞ BİRLİĞİ TAKDİRLE KARŞILANIYOR”

Dünya1 sene önce

ASTOP, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş’e “Üstün Hizmet ve Başarı Beratı” verdi.

Dünya1 sene önce

İyi ki varsın Açelya ELMAS

Dünya7 ay önce

İyi ki varsın Meliha KARAMAN

Dünya11 ay önce

İyi ki varsın Sibel GÖZÜYUKARI

Gündem2 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu

Dünya9 ay önce

İyi ki varsın Ayşegül ABACI

Dünya2 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan,“Ticarette korumacılığın artması, serbest ticaretin sekteye uğraması endişe vericidir”

Dünya2 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan,“G-20 platformu, küresel meselelerin çözümünde daha etkin ve güçlü bir mecra olmalı”

Dünya10 ay önce

İyi ki varsın Burcu KARADAĞ

Dünya9 ay önce

Emel Uslu ATİK’le ZİRVE YOLUNDA

Dünya8 ay önce

İyi ki varsın Filiz AKKAŞ

Dünya11 ay önce

İyi ki varsın Filiz YILDIRIM

Dünya2 sene önce

“TÜRKİYE İLE JAPONYA ARASINDAKİ İŞ BİRLİĞİNİN DEĞERİ DAHA DA YÜKSELMİŞTİR”

Dünya2 sene önce

İyi ki varsın Beril ÇAVUŞOĞLU

Dünya2 sene önce

“TÜRKİYE VE JAPONYA’NIN DOSTLUĞU; KÖKLÜ, DERİN VE SAMİMİ”

Dünya1 sene önce

İyi ki varsın Gül ALCANSOY;

Dünya11 ay önce

Dev yatırımlar | Cumhurbaşkanı Erdoğan, ETİ Maden Lityum Üretim Tesisi Açılış Töreni’nde konuştu

Dünya1 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahlat Selçuklu Mezarlığı’nı ziyaret etti

Tekne Firmaları Türkiye9 ay önce

İkinci El Tekne ve Yat Firmaları | İSTANBUL | Tekne Tüccarı

Dünya2 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kyoto’da Ara Güler Fotoğraf Sergisi’ni açtı

Dünya9 ay önce

ULUSLARARASI GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON ZİRVESİ İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ

Dünya1 sene önce

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu,: Sporun güzel yönüyle yarınlara yürümeye devam edeceğiz

Gündem12 ay önce

Gazete ve Dergi Sektöründe Lider Haber Yazılımı

Dünya2 sene önce

“Türkiye’nin haklarını sonuna kadar savunacağız”

Dünya1 sene önce

İyi ki varsın Ali Nihat GÖKYİĞİT

Kiralık Yelkenli2 sene önce

Setmarine yachts |Çeşme Kiralık Yelkenli

Reklamlar

GAZETE VE DERGİ SEKTÖRÜNDE LİDER HABER YAZILIMI | WEBX TÜRKİYE

Son Dakika Haber