Connect with us

Dünya

HAK-İŞ BAŞKANLAR KURULU BAKAN SÜLEYMAN SOYLU’NUN KATILIMIYLA TOPLANDI

Haber

on

SENDİKAL HAREKETİN ÖNCÜSÜ HAK-İŞ 46 YAŞINDA

Sendikal hareketin öncüsü, Türkiye’nin en büyük işçi konfederasyonlarından biri olan Konfederasyonumuz HAK-İŞ, 46 yaşında.

HAK-İŞ’in 46. Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla 22 Ekim 2021 tarihinde ilk olarak HAK-İŞ Başkanlar Kurulu HAK-İŞ Genel Başkan Mahmut Arslan başkanlığında HAK-İŞ Genel Merkezi’nde toplandı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla gerçekleştirilen Başkanlar Kurulu toplantısı Genel Başkan Yardımcıları Dr. Osman Yıldız, Yunus Değirmenci, Mehmet Şahin, Av. Hüseyin Öz ve Genel Sekreter Eda Güner ile Başkanlar Kurulumuzu oluşturan HAK-İŞ’e bağlı sendikalarının Genel Başkanları katıldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu HAK-İŞ’e girişinde Genel Başkan Mahmut Arslan ve HAK-İŞ Yönetim Kurulu üyeleri-ile Afet Komitesi tarafından oluşturulan 20 kişilik lider ekibin yer aldığı HAK Arama ve Kurtarma/Umut Timi karşıladı. Soylu, Genel Başkanı Mahmut Arslan ve HAK-İŞ Yönetimi ile özel hazırlanmış platformda HAK Arama ve Kurtarma/Umut Timi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

HAK-İŞ’in son bir yıllık faaliyetlerinin anlatıldığı tanıtım filmi izlendi.

HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan’ın açılış konuşması ile başladı. Arslan’ın konuşmasının ardından İçişleri Bakan Süleyman Soylu, Başkanlar Kurulu üyelerine hitap etti. HAK-İŞ’in 46. Kuruluş yıldönümünü kutlayan Soylu, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Arslan: “Sendikal Hareketin Öncüsü HAK-İŞ 46 Yaşında”

HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’yu HAK-İŞ’te ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, HAK-İŞ’in 46. Kuruluş yıldönümü gündemiyle toplanan Başkanlar Kurulu toplantımıza katılımı dolayısıyla teşekkürlerini iletti. Arslan, Sendikal Hareketin Öncüsü HAK-İŞ’in 46 yaşında olduğunu belirterek, “HAK-İŞ yarım asırlık ulu bir çınara dönüştü” dedi.

“HAK-İŞ, 46 Yaşında”

Arslan, HAK-İŞ Konfederasyonu’nun yarım asırlık mücadelesine pek çok başarıyı ve zorlukları sığdırdığını hatırlatarak, “HAK-İŞ, Türkiye’nin en büyük işçi konfederasyonlarından bir tanesidir. 21 sendikamız, 81 il başkanlığımız, 250 şube başkanımız ve şube yönetim kurulu üyelerimiz ile Türkiye’nin her yerinde örgütlenmeyi ve her iş kolunda sendikal yapıyı inşa etmeyi başarmış bulunuyoruz. 750 bine yakın üyemizle Türkiye’nin en büyük işçi konfederasyonlarından birisi olan HAK-İŞ, uluslararası alanda da çok önemli görevleri, çok önemli sorumlulukları üstlenmektedir” diye konuştu.

“Sayın Bakanımızın Gayretlerini ve Çabalarını Unutamayız”

HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, HAK-İŞ Konfederasyonumuzun İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olduğu zamanlardan başlayan ikili işbirliği ve dayanışmasının artarak sürdüğünü belirterek, “Sayın bakanımız bizlere ve çalışma hayatına ciddi bir dinamizm katmıştır. Kendileri ile sorunlarımızı müzakere etmek, tartışmak, konuşmak, çözüme kavuşturmak konusunda iyi bir diyalog ve iletişim içerisindeyiz. Sorunlarımızın çözümü konusundaki iradesi, gayreti, çabası bizim hafızalarımızda hep yer etmiştir” şeklinde konuştu.

“Şehidimize Allah’tan Rahmet Diliyoruz”

Arslan, “Sayın Bakanımız, programımızın ardından Tunceli’de gerçekleştirilen ‘Eren-7’ operasyonunda çıkan çatışma sonucu şehit olan askerimiz Burak Tortumlu’nun cenazesine katılacaklar. Şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz” dedi.

“HAK-İŞ’in Gücü Türkiye’nin Gücüdür”

Türkiye’nin çok stratejik bir bölgede yer almasından dolayı, dünyanın merkezi konumunda bulunduğunu hatırlatan Arslan, “Türkiye’nin gücü HAK-İŞ’in gücüdür. HAK-İŞ’in gücü Türkiye’nin gücüdür. Bizlerin de Türkiye’nin gücüne güç katmak gibi bir sorumluluğumuz var. Birlikte mücadele edeceğiz, Türkiye’yi birlikte geleceğe taşıyacağız. Hep birlikte bu ülkeyi hem kendi içerisinde hem de bölgesinde etkin, güçlü ve oyun kurucu bir ülke olarak inşa edeceğiz. Sizin mücadeleniz bizim mücadelemizdir. Birlikte gelecekte daha güzel, daha rahat zamanlara hep beraber kavuşacağız. Türkiye’nin bütün zorlukları aşacağına gönülden inanıyoruz. Ülkemizin potansiyeline, dinamiklerine ve milletimize güveniyoruz. Sayın Bakanımıza, başkanlarımız adına hoş geldiniz demek istiyorum” dedi.

“HAK-İŞ Türkiye’nin En Önemli Yapı Taşıdır”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konuşmasında HAK-İŞ’in 46. Yıldönümü münasebetiyle bir araya gelmekten büyük bir onur duyduklarını belirterek, “HAK-İŞ Türkiye’yi bölmek isteyenlere rağmen, Türkiye’nin değişiminin ve dönüşümünün en önemli yapı taşıdır ve bu değişimin merkezindedir. Minnettar ve müteşekkiriz. Burada demokrasiye sahip çıkan 15 Temmuz’un kahramanı ve aynı zamanda Türkiye’nin medeniyet mirasının sahibidir” diye konuştu.

“HAK-İŞ Sadece Bir Sendika Değildir”

Soylu, HAK-İŞ Konfederasyonu’nun sadece bir sendika olmadığını vurgulayarak, “Türkiye’nin çalışma hayatında HAK-İŞ’in çok önemli bir katma değeri, dinamizmi ve emeği söz konusudur. Hem Türkiye’de sendikalaşma oranının yükselmesinde, hem çalışma hayatının aktivasyonunda HAK-İŞ’İN çok ciddi katkısı ve emeği vardır. Bugün çalışanımızın emeğini almasında hükümetimiz, çalışma hayatının temsilcileri ve HAK-İŞ’in çok büyük katkısı vardır” şeklinde konuştu.

“HAK-İŞ, Tabanından Ayrılmamıştır”

HAK-İŞ’in kuruluşundan bugüne kadar vizyonundan, misyonundan ve kararlılığından bir gün olsun ayrılmadan yoluna devam ettiğini belirten Soylu, “Tabanından ayrılmayan, ne istediklerini bilen, tepede kalmayan ve onlarla birlikte saha içerisinde mücadele eden, isteklerini, arzularını yerine getirmek için mücadele içerisinde olan bir sendikayı bu ülkeye kazandıranlara, aynı zamanda bunu sürdürülebilir olanlara minnet ve şükranlarımı burada bir kez daha ifade etmek istiyorum” dedi.

Soylu, “Buraya geldiğimizde bizleri karşılayan konfederasyonumuz tarafından kurulan Arama Kurtarma Timi’nde bulunan arkadaşlarımızın akreditasyon konusunda aldıkları eğitimi ve sorumluluklarının ne derece idrakinde olduklarını bir kez daha görmenin mutluluğu yaşadım. HAK-İŞ ile aramızda işbirliği protokolü yapalı çok az bir zaman oldu. HAK-İŞ Konfederasyonumuza bu başarılı çalışmasından dolayı bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Çok kısa bir süre içerisinde Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu afet olaylarına müdahale edebilecek arama kurtarma timi oluşturdu” diye konuştu.

“Her Zorlukta HAK-İŞ’in Yardım Eli Var”

Türkiye’de meydana gelen her afette HAK-İŞ tarafından bir yardım eli uzandığını belirten Soylu, “Gerek oralara gönderdiğiniz yardımlar, gerek şu uzattığınız iyilik ve medeniyetinin eli hep orada milletimizin asaletinin bir yansıması olarak gerçekleşti, sağ olun, var olun, Allah razı olsun” dedi.

“Nice 46 Yıllara”

HAK-İŞ Konfederasyonumuzun 46 yılda büyük mücadeleler ve başarılar elde ettiğini vurgulayan Soylu, “HAK-İŞ Konfederasyonumuzun 46. Yılını kutluyor, nice 46 yıllara diyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. HAK-İŞ konfederasyonumuza, milletimiz adına, çalışma hayatın adına, tüm sorumluluklarımız adına teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, Bakan Soylu’yu 46. Kuruluş Yıldönümümüz anısına bir plaket ve HAK Arama ve Kurtarma/Umut Timi kıyafetlerden takdim etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve HAK-İŞ Genel Başkanı Mahmut Arslan, HAK-İŞ Yönetim Kurulu üyeleri ve Başkanlar Kurulu oluşturan Sendikaların Genel Başkanları ile de bir hatıra fotoğrafı çektirdi.

Dünya

Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, ”30 Kasım Dünya Şoförler Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Haber

on

Şoförlüğün, bir sanat, bir ihtiyaç, bir fedakârlık olduğunu ve özveri istediğini ifade eden Toruntay: “Dört teker üzerinde gecesini gündüzüne katıp ülke ekonomisinin kalkınmasında en büyük güç olan şoför kardeşlerimiz, ailesinin ve çocuklarının rızkı için pandemi sürecinde dahi gece gündüz demeden her türlü tehlikeyi göze alarak çalıştılar.” dedi.

Getirilen karantina ve sağlık taramaları uygulamaları gibi kısıtlamalar sebebiyle, uzun saatler hatta günler boyunca araçlarının içinden çıkmadan beklemek zorunda kalan şoförlerin çalışma hayatındaki zorluklarının altını çizen Toruntay şunları kaydetti :

“Emeklerine ve tecrübelerine ihtiyacımız olan şoförlerin bu mesleği sürdürebilmeleri ve şoförlüğün gençler arasında da tercih edilmesi için birçok paydaşın ortak hedef doğrultusunda hareket etmesi gerekmektedir. Çalışma şartları iyileştirilmeli, şoförlüğün düşük sosyal statü olduğu algısı değiştirilmeli, kurumlar tarafından şoförlük mesleğine özel eğitimler düzenlenmelidir. En önemlisi bizler, şoförlük mesleğinin sadece erkeklerin yapacağı bir iş olarak görülmesinden rahatsızız. Hayatımızın her alanında olduğu gibi kadınların, taşıma sektöründe de yer alması bizleri mutlu ediyor. Sayıları az olsa da örgütlü olduğumuz belediyelerde kadın otobüs şoförü emekçi kardeşlerimiz çalışıyor. Bizler Öz Taşıma İş Sendikası Ailesi olarak, kadınların da makinistliğe, tramvay sürücülüğüne, otobüs ya da taksi şoförlüğüne özendirilmesi gerektiğini savunuyor, bu sayede bu mesleklerin yeniden cazip hale geleceğine inanıyoruz.

Dünya her ne kadar dijitalleşme yolunda ilerlese de insan gücü ve insana duyulan ihtiyaç yadsınamaz bir gerçektir. Sürücüsüz araçlar, otonom kamyonlar neredeyse her platformda dile getirilse bile unutulmamalı ki dünya hala insanların avucunun içindedir. Bu yüzden insanların şekillendirdiği bir dünyada sürücüsüz araçlar tasarlanıyor olsa dahi insanın varlığını göz ardı etmemek gerekir.

Bu duygu ve düşüncelerle her türlü zor şartlar altında mesleğini ifa etmeye çalışan, hayatlarını yola adamış tüm emekçi kardeşlerimin bu özel gününü kutlar kazasız belasız bir yaşam sürmelerini temenni eder, araç ile helal kazanç peşinde koşan tüm şoför kardeşlerime işlerinde kolaylık dilerim.”

Okumaya devam edin

Dünya

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in cenaze törenine katıldı

Haber

on

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Galatasaray Kulübünün eski başkanlarından olan ve dün 71 yaşında vefat eden Mustafa Cengiz’in cenaze törenine katıldı.

İkindi vakti kılınan cenaze namazının ardından yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi “Mustafa Cengiz Beyefendinin cenaze namazını hep beraber icra ettik. Rabbim mekânını cennet eylesin. Her nefis ölümü tadacaktır. Hepimizin döneceği yer de malum, orası. Birkaç kelam ile ben müsaadenizle Mustafa Bey demeyeceğim, Mustafa Abi diyeceğim. Gerçekten bu camianın içerisinde, özellikle futbol camiası içerisinde yöneticilikte ‘Ben bir beyefendi tanıdım’ dersem, haksızlık yapmış olmam. Hakikaten bir beyefendiydi ve bir beyefendi olarak da görevini son ana kadar böyle icra etti. Rabbim inşallah gönül kırmayan, gönül kazanan, sürekli bu hâl üzere devam eden Mustafa Abimizi cennetiyle, cemaliyle de ödüllendirsin. Rabbim ailesine ve camiaya sabırlar lütfeylesin. Rabbim yar, yardımcısı olsun inşallah.”

Cenazede spor dünyasının yanı sıra siyaset ve iş dünyasından da çok sayıda isim Cengiz ailesini yalnız bırakmadı. Cengiz’in Galatasaray bayrağına sarılı tabutu, kılınan namazın ardından omuzlara alınarak cenaze aracına taşındı.

Okumaya devam edin

Dünya

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkmenistan’da

Haber

on

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Gurbanguli Berdimuhamedov tarafından resmî törenle karşılandı.

Oğuzhan Köşkü’ndeki törende, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov’un tören alanındaki yerlerini almalarının ardından iki ülke millî marşları dinlendi.

Tören kıtasını denetleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov, daha sonra heyetlerini birbirine takdim etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhamedov, resmî karşılama töreninin ardından görüşmelere geçti. İki lider, görüşmelerin sonunda anlaşmaların imza törenine katıldı.

Törende; Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da yer aldı.

Okumaya devam edin
Reklamlar
Dünya20 saat önce

Öz Taşıma İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Toruntay, ”30 Kasım Dünya Şoförler Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Dünya1 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in cenaze törenine katıldı

Gündem1 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ekonomik İşbirliği Teşkilatı 15. Liderler Zirvesi’ne katıldı

Gündem2 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkmenistan ile ticaret hacmimizi 5 milyar dolara çıkartmakta kararlıyız”

Dünya2 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkmenistan’da

Dünya5 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Halkımızı yüksek faize ezdirmeyeceğiz, faizde düşüş devam edecek

Dünya5 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Depremin ilk anından itibaren afetzede vatandaşlarımızın yanında olduk

Dünya6 gün önce

Abu Dabi Veliaht Prensi bin Zayed Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Dünya6 gün önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğretmenlerle bir araya geldi

Dünya1 hafta önce

Ticaret Bakanı Mehmet Muş, “Expo 2020 Dubai”de Türkiye pavilyonunun açılışını yaptı

Dünya1 hafta önce

Anadolu’nun BATIK SUALTI HAZİNELERİ CERMODERN’deydi.

Dünya1 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan “Ülkemizi büyütmek, güçlendirmek ve kalkındırmak için gece-gündüz mücadeleye devam ediyoruz”

Dünya1 hafta önce

88 PROJEYE 780 MİLYON AVRO DESTEK

Dünya2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya Hükümet Başkanı Sanchez ile anlaşmaların ardından ortak basın toplantısı düzenledi.

Dünya2 hafta önce

Emine Erdoğan, İspanya Hükûmet Başkanı Pedro Sanchez‘in eşi Maria Begona Gomez Fernandez ile bir araya geldi

Dünya2 hafta önce

İspanya Hükûmet Başkanı Pedro Sanchez Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Dünya2 hafta önce

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Hizmet Çıtamızı Her Geçen Gün Daha Yukarılara Taşıyacağız”

Dünya2 hafta önce

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Kadın Odaklı Spor Anlayışı Bizleri Mutlu Eden Boyutlara Ulaştı”

Dünya2 hafta önce

Dördüncü Uluslararası Türk- Rus Dünyası Akademik Araştırmalar Kongresi Ankara’da düzenlendi.

Dünya2 hafta önce

“19 yılda elde ettiğimiz her başarının gerisinde çok ciddi bir emek, gayret, sabır, strateji ve alın teri vardır”

Dünya2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale’de gençlerle bir araya geldi

Dünya2 hafta önce

Dev yatırımlar | Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çanakkale’de toplu açılış töreninde konuştu

Dünya2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 1915 Çanakkale Köprüsü son tabliye yerleştirme törenine katıldı

Dünya2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kırgızistan Cumhurbaşkanı Caparov ile bir araya geldi

Dünya2 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Özbekistan Cumhurbaşkanı Mirziyoyev ile görüştü

Dünya3 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk Konseyi’nin adını Türk Devletleri Teşkilatı olarak değiştiriyoruz”

Dünya3 hafta önce

Türk Konseyi Devlet Başkanları 8. Zirvesi başladı

Dünya3 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan Devlet Başkanı Berdimuhammedov ile bir araya geldi

Tekne Firmaları Türkiye3 hafta önce

Yatlar Burada | Muğla Bodrum

Dünya3 hafta önce

Türk dünyası liderleri İstanbul’da! Cumhurbaşkanı Erdoğan Türk Konseyi binasının açılışını yaptı

Dünya3 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Macaristan Başbakanı Orban ile ortak basın toplantısında konuştu

Dünya3 hafta önce

Macaristan Başbakanı Orban Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde

Dünya3 hafta önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 19 yıldır Cumhuriyet tarihinin en büyük ağaçlandırma seferberliğini yürütüyoruz

Dünya2 sene önce

İyi ki varsın Emel USLU ATİK ;

Dünya2 sene önce

Metin Aslım : İş ve Cemiyet Hayatının Sevilen Siması

Dünya2 sene önce

İyi ki varsın Demet PEKER;

Dünya1 sene önce

İyi ki varsın Nalan ÖZKAN

Dünya11 ay önce

Türkiye’nin Genç Patronları ; Ebru ÖZDEMİR

Dünya8 ay önce

İyi ki varsın Buse ALUÇ

Dünya2 sene önce

“TÜRKİYE İLE JAPONYA ARASINDAKİ DOSTLUK VE YAKIN İŞ BİRLİĞİ TAKDİRLE KARŞILANIYOR”

Dünya1 sene önce

ASTOP, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş’e “Üstün Hizmet ve Başarı Beratı” verdi.

Dünya1 sene önce

İyi ki varsın Açelya ELMAS

Dünya7 ay önce

İyi ki varsın Meliha KARAMAN

Dünya11 ay önce

İyi ki varsın Sibel GÖZÜYUKARI

Gündem2 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Grup Toplantısı’nda konuştu

Dünya9 ay önce

İyi ki varsın Ayşegül ABACI

Dünya2 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan,“Ticarette korumacılığın artması, serbest ticaretin sekteye uğraması endişe vericidir”

Dünya2 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan,“G-20 platformu, küresel meselelerin çözümünde daha etkin ve güçlü bir mecra olmalı”

Dünya10 ay önce

İyi ki varsın Burcu KARADAĞ

Dünya9 ay önce

Emel Uslu ATİK’le ZİRVE YOLUNDA

Dünya8 ay önce

İyi ki varsın Filiz AKKAŞ

Dünya11 ay önce

İyi ki varsın Filiz YILDIRIM

Dünya2 sene önce

“TÜRKİYE İLE JAPONYA ARASINDAKİ İŞ BİRLİĞİNİN DEĞERİ DAHA DA YÜKSELMİŞTİR”

Dünya2 sene önce

İyi ki varsın Beril ÇAVUŞOĞLU

Dünya2 sene önce

“TÜRKİYE VE JAPONYA’NIN DOSTLUĞU; KÖKLÜ, DERİN VE SAMİMİ”

Dünya1 sene önce

İyi ki varsın Gül ALCANSOY;

Dünya11 ay önce

Dev yatırımlar | Cumhurbaşkanı Erdoğan, ETİ Maden Lityum Üretim Tesisi Açılış Töreni’nde konuştu

Dünya1 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ahlat Selçuklu Mezarlığı’nı ziyaret etti

Tekne Firmaları Türkiye9 ay önce

İkinci El Tekne ve Yat Firmaları | İSTANBUL | Tekne Tüccarı

Dünya2 sene önce

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kyoto’da Ara Güler Fotoğraf Sergisi’ni açtı

Dünya9 ay önce

ULUSLARARASI GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON ZİRVESİ İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ

Dünya1 sene önce

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu,: Sporun güzel yönüyle yarınlara yürümeye devam edeceğiz

Gündem12 ay önce

Gazete ve Dergi Sektöründe Lider Haber Yazılımı

Dünya2 sene önce

“Türkiye’nin haklarını sonuna kadar savunacağız”

Dünya1 sene önce

İyi ki varsın Ali Nihat GÖKYİĞİT

Kiralık Yelkenli2 sene önce

Setmarine yachts |Çeşme Kiralık Yelkenli

Reklamlar

GAZETE VE DERGİ SEKTÖRÜNDE LİDER HABER YAZILIMI | WEBX TÜRKİYE

Son Dakika Haber